Kajak-kenu: folytatódott a remek szereplés

Publikálva: 2022.07.30 Frissítve: 2022.07.30 Kajak-kenu

A serdülő, ifjúsági és U23-as kajak-kenu országos bajnokság második napján sem maradtak el az érmek.

Pénteken az 500 méterekre került sor a szegedi rendezésű országos bajnokságon, és fiataljaink ezúttal sem okoztak csalódást.

Az U23-as mezőnyben Opavszky Márk diadalmaskodott, míg csapattársa, Kós Benedek a negyedik, Szendy Maximilián a nyolcadik helyen ért célba. Panyik Zsombor csütörtöki, 1000 méteren szerzett aranyérme után ezúttal második helyen zárt 500-on.

K4-ben is hazahoztuk az aranyérmet: Opavszky Márk, Szendy Maximilián és Kós Benedek a KSI sportolójával, Fodor Bencével állhatott a dobogó legfelső fokára.

C1 U23-ban Kállai Róbert Gida és Rácz Nikolett is az ötödik helyen végzett, míg Niki C2-ben ezüstérmet szerzett a BKV Előre kenusával, Horton Cassandrával.

Két nap után a harmadik helyen állunk az éremtáblázaton.