Hírek

Evezés 2022.03.03 Evezés: Darvas Zsolt világbajnoki ezüstérmes!

Evezés: Darvas Zsolt világbajnoki ezüstérmes! Klubunk evezőse könnyű súlyú Masters 50 kategóriában, 2000 méteren lett második.

Evezés 2022.02.19 Evezés: pompásan kezdtük az ergométeres országos bajnokságot

Evezés: pompásan kezdtük az ergométeres országos bajnokságot Számos sportolónk éremmel zárta a szombati napot.

Evezés 2022.01.16 Evezés: Szabó Márton olimpiai kvótára vágyik

Evezés: Szabó Márton olimpiai kvótára vágyik Szabó Márton személyében U23-as Európa-bajnok, világbajnoki negyedik helyezett evezőssel erősödött szakosztályunk.

Evezés 2022.01.15 Evezés: Galambos Péter az MTK Budapestben folytatja

Evezés: Galambos Péter az MTK Budapestben folytatja A kétszeres Európa-bajnok, világbajnoki ezüst- és bronzérmes Galambos Péter egyesületünkbe igazolt.

Evezés 2021.12.27 Evezés: „szeretnénk, hogy Párizsban legyen MTK-s olimpiai induló” – Székely Balázs

Evezés: „szeretnénk, hogy Párizsban legyen MTK-s olimpiai induló” – Székely Balázs Evezősszakosztályunk vezetőjével, Székely Balázzsal értékeltük a 2021-es évet.

Evezés 2021.12.17 Evezés: olimpiai bronzérmes sportolónkra emlékezünk

Evezés: olimpiai bronzérmes sportolónkra emlékezünk 97 éve született egyesületünk legendája, Zsitnik Béla, aki az 1948-as olimpián, kormányos kettesben a dobogó harmadik fokára állhatott.

Evezés 2021.10.19 Evezés: két érmet szereztünk a hétvégén

Evezés: két érmet szereztünk a hétvégén Remekül sikerült az evezősök idei utolsó versenye.

Evezés 2021.10.17 Evezés: Polivka Dóra a Reggeli Startban (VIDEÓ)

Evezés: Polivka Dóra a Reggeli Startban (VIDEÓ) Klubunk korábbi kiváló evezőse, jelenlegi edzőnk, Polivka Dóra volt Zelinka Ildikó vendége, a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.

Evezés 2021.10.11 Evezés: Bronzérem az ifjúsági Európa-bajnokságról

Evezés: Bronzérem az ifjúsági Európa-bajnokságról Balázs Szonja a női kormányos négyes tagjaként állhatott a dobogó harmadik fokára.

Evezés 2021.10.07 Evezés: „Nagyon jó döntést hoztam” – Polivka Dóra (VIDEÓ)

Evezés: „Nagyon jó döntést hoztam” – Polivka Dóra (VIDEÓ) Evezősünk visszavonult, de edzőként a jövőben is a klub sportolóit segíti. Interjú.

« Előző oldal 1112131415161718192021 Következő oldal »