Atlétika
Kuluncsics Vince
Vasárnap felcsúti és diósgyőri riválisunkkal találkoztunk.
Február 26-án, vasárnap a magyar bajnokság hetedik játéknapján léptünk pályára. A hatodik helyről várhattuk a fordulót és éllovas riválisunkat.
Puskás Akadémia–MTK Budapest 0-2
Az áttörést a 35. perc hozta, amikor Juhász a kaputól hét métere kapta meg a labdát. Őrzői megakadtak egymásban, és mindkét védő a földre került. Támadónk így zavartalanul lőhetett a kapuba.
A találkozó a 86. percben dőlt el, amikor az irányítóként játszó Gódor második gólpasszát osztotta ki, ezúttal szélső társának, Mihálynak.
Győzelmünkkel sikerült megállítanunk riválisunk páratlan győzelmi szériáját.
A találkozót második gólunkat szerző Mihály értékelte:
– Nagyon boldogok voltunk a győzelem miatt. Én még góllal is hozzá tudtam ehhez járulni, ami külön örömmel tölt el. A gól előtt a jobb oldali labdaszerzéssel szépen alakítottuk ki a helyzetet, nekem csak egy csel után kellett a kapuba passzolnom a labdát.
MTK Budapest–DVTK e-Sport 1-0
A második találkozó is az eddigi forgatókönyv szerint alakult, hiszen ismét Gódor szolgálta ki Juhászt. Átvételét követően rögtön lőtt csatárunk, a kapusnak esélyt sem hagyva.
Hat szerzett pontunkkal a negyedik helyre léptünk előre a táblázaton.
Találkozóinkat YouTube-csatornánkon tekinthetik meg.
Szakosztályunk támogatója: