Atlétika
Krizsán Xénia
A „C”-jelű csoportban kezdtünk, hétfő este az aranyéremért lépünk pályára.
Csoportkör:
November 27-én, vasárnap rajtolt számunkra a Hungarian Pro Clubs League (HPCL) előszezonja, ahol négy csoportba osztották a liga csapatait, így kupaformátumú bajnokságban készülhettek fel az idényre.
A „C”-jelű kvartettben a Hajdúnánás FKG mellett a PMFC eSport és a Spirit Gaming együtteseivel mérkőztünk meg. November 20-án már játszottak egymással riválisaink, amikor a Hajdúnánás állt az élen, négy szerzett pontjával. A második játéknapon azonban átvettük a vezetést a tabellán és tizenkét egységgel megnyertük csoportunkat.
Negyeddöntő:
A legjobb nyolc között a DVTK együttesével mérkőztünk meg, ahol Juhász vezetésével sikerült fordítanunk a 2-1-re elveszített odavágót követően.
Elődöntő:
A döntő előtti utolsó párharcon a Budapesti Honvéd csapatával találkoztunk, velük szemben 2-1-es összesített sikerült arattunk. Támadónk, Gódor Donát két góljával segítette csapatunkat.
Döntő:
Hétfő este a Live4eSport csapatával mérkőzünk meg, akik az elődöntőben a Zalaegerszegtnél bizonyultak jobbnak.
A találkozókat ITT tekinthetik meg.
Szakosztályunk támogatója:
Esport: „Először fel sem tudtam fogni, hogy bajnokok lettünk” – Zubor Ádám (VIDEÓ)
Esport: Szelp Máté a HUNESZ Masters nyári szezonjában negyedik, összesítésben a hetedik helyen végzett
Esport: Rocket League-csapatunk megnyerte a Legion Legends 2024 kupát
Esport: Rainbow Six Siege-csapattal újít szakosztályunk (VIDEÓ)