Kosárlabda női
Herjeczki Patrícia

Budapest-bajnokság a BOK Sportcsarnokban

Publikálva: 2021.01.29 Frissítve: 2021.01.29 Atlétika

Hétvégén a BOK Sportcsarnokban rendezik az atlétikai Budapest-bajnokságot, mely sokak számára a szezon első versenye lesz.

A viadal a női 60 méter gáttal kezdődik, egyesületünket olimpiai kvótás többpróbázónk, Krizsán Xénia is képviseli. Xéni vasárnap távolugrásban indul, csak úgy, mint dr. Nguyen Anasztázia, aki szintén esélyes arra, hogy induljon a tokiói ötkarikás játékokon.

Rúdugrásban – a szokásokhoz híven – népes kék-fehér küldöttségnek szoríthatunk, köztük Szabó Dianának, illetve Nagy Marcellnek, akik mindig esélyesek a végső győzelemre a hazai mezőnyben. Hármasugrásban Szabó Beatrix és Hargitai Vanda is rajthoz áll, mindketten ígéretesen nyitották a szezont klubunk nyílt ugróversenyén.

Ugyan magasugróink szerdán még Tatabányán versenyeztek, nincs számukra pihenő, hiszen fontos, hogy elég verseny legyen a lábukban az országos bajnokságig. A hétközben 2.20 métert elérő Jankovics Dániel bombaformában várja a megmérettetést, míg a női mezőnyben Renner Luca érhet oda a dobogóra.    

A verseny szombaton 11:00 órakor kezdődik, a részletes időrend ITT található.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!