Atlétika
dr. Nguyen Anasztázia

Evezés: Az MTK Budapest elnöke köszöntötte a versenyzői pályafutását befejező Polivka Dórát (GALÉRIA)

Publikálva: 2021.10.05 Frissítve: 2021.10.08 Evezés

Polka ugyan abbahagyta a versenyszerű evezést, de edzőként marad a klubunkban.

dr. Deutsch Tamás, klubunk elnöke, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, bensőgéses körülmények között búcsúztatta, az Év evezősének is megválasztott sportolót. Polka és Székely Balázs, szakosztályunk vezetője értékelte az eredményes pályafutást, majd a jövőt tervezgették.
Visszavonult sportolónk jelenleg fiatal lányokból álló csoporttal készül, akik – szerinte – tehetségesek és sokra hivatottak.

Az egyébként mérnök végzettségű evezős így nyiatkozott arról, hogy miért az edzősködés mellett tette le a voksát: – Szeretnék visszaadni valamit abból, amit ettől a csodálatos sportágtól kaptam.

dr. Deutsch Tamás bízik benne, hogy Polka, miután az Év evezőse címet már megszerezte, immáron az Év edzője cím lehet a következő cél, hiszen az MTK Budapest sportolói, edzői minden évben megválasztják az adott esztendő trénerét, és a Blue&Whyte Party keretében adjuk át az elismerést.

Hosszabb videós interjú itt.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!