Vívás – kard
Szatmári András

A második forduló jelentette a végállomást

Publikálva: 2020.10.25 Frissítve: 2020.10.24 Tenisz

Anna Konjuh ellen már nem ment.

Klubunk teniszezője, Jani Réka a héten Franciaországban, Reimsben szerepelt keménypályás ITF-tornán. Réka az első fordulóban a világranglista 215. helyén álló, orosz Komardina ellen lépett pályára, és ugyan az első szettet elveszítette, fordítani tudott, és végül 3:6, 6:2, 7:6-ra megnyerte az összecsapást.

A legjobb 16 között a horvát Ana Konjuh várt klubunk sportolójára. A horvát 6:4-re nyerte az első szettet, ezúttal viszont nem tudott visszakapaszkodni Réka: a második játszmát 6:2-re hozta Konjuh, így búcsúztatta Janit.

ITF-tenisztorna, Reims, 2. forduló
Ana Konjuh (horvát, 634.)–Jani Réka (209.) 6:4, 6:2

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!