Nemes Rita

Karate Hungarian Open:

Publikálva: 2019.11.11 Frissítve: 2019.11.11 Karate

Első helyen az MTK Budapest.

114 klub 822 versenyzője indult a magyar nyílt karate bajnokságon, a Hungarian Open-en, és az MTK Budapest bizonyult legeredményesebbnek 30 éremmel (hét arany, nyolc ezüst, 15 bronz)

Alig pár héttel a vilagbajnokság után, versenyzőink újra tatamira léptek hiszen mindenki számára rendkívül fontos volt a szigetszentmiklósi esemény, mert még tart a kvalifikáció a budapesti korosztályos Európa-bajnokságra.

14 év alatti karatékáink kiemelkedően teljesítettek, rengeteg érmet hoztak.

Kadet, junior és U21-es sportolóink bizonyítottak, hogy ők kategóriájuk legjobbjai és kilenc kvalifikációs hely már biztos az Európa-bajnokságra.

Brüll Alfréd akadémistáink is hozták jó formájukat, így Czagány Dóra és Ilankovics Alekszandra aranyérmet szerzett, míg Baranyi Zsófia második helyen zárt.