Atlétika
dr. Nguyen Anasztázia

Vívás: Somody Soma bronzérmes a juniorok között

Publikálva: 2023.09.24 Frissítve: 2023.09.24 Vívás – tőr/párbajtőr

Vasárnap is szereztünk érmet a vívók Magyar Kupa-versenyén.

A Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezett korosztályos párbajtőr Magyar Kupa-forduló vasárnapi napján a juniorok léptek pástra.

Először a fiúké volt a főszerep: itt egyesületünkből Somody Soma szerepelt a legjobban, aki az elődöntőig menetelt, ám ott 15-11-re kikapott Keresztes Ádámtól, így a harmadik helyen végzett. Klubunkból négyen is a nyolcaddöntőben búcsúztak: Fehér Mátyás a kilencedik, Dunay Máté a tizedik, Balázs Bence a 14., Gálik Balázs pedig a 15. helyen zárt.

A lányoknál Marschall Réka a negyeddöntőig menetelt, ám Gachályi Gréta itt szoros mérkőzésen, 15-14-re legyőzte, így Réka a hetedik helyet szerezte meg. Miskó Dorina a 14. lett, miután éppen Marschall Réka búcsúztatta a nyolcaddöntőben.

A lányok versenyének végeredménye ITT, a fiúké ITT található. 

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!