Kosárlabda női
Benke Sára

Vívás: Miskó Dorina hetedik a párbajtőr Magyar Kupa 4. fordulóján

Publikálva: 2022.04.24 Frissítve: 2022.04.24 Vívás – tőr/párbajtőr

Az MTK Budapest párbajtőrözői közül Miskó Dorina szerepelt a legjobban Magyar Kupa 4. fordulóján - a hetedik lett.

Vasárnap az MTK Budapest párbajtőrözői is részt vettek a Magyar Kupa 4. fordulóján a Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban. A női versenynapon a klubunkból Miskó Dorina szerepelt a legjobban, aki egészen a negyeddöntőig menetelt.

Dorina az egyenes kieséses szakaszban a kadét Európa-bajnok Gachályi Grétát és Gnám Tamarát is legyőzte 15:11-re, a 16 között pedig Csonka Valéria ellen nyert 11:10-re. A negyeddöntőben Dorinát a későbbi ezüstérmes, Muhari Eszter állította meg 15:11-gyel.

Klubunkból Wimmer Dorina a 32 között kapott ki 15:7-re az olasz Alessandra Bozzától, ő a 27. lett, Nébald Franciska pedig a 75. helyen zárt. Az aranyérmes Kun Anna lett.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!