Atlétika
Jankovics Dániel

Tenisz: Jani Réka kikapott Wiesbadenben

Publikálva: 2021.09.21 Frissítve: 2021.09.21 Tenisz

Egyesületünk játékosa két, kiélezett játszmában vereséget szenvedett a németországi ITF-torna első fordulójában.

Az MTK Budapest teniszezője, Jani Réka, kedden az olasz Martina Di Giuseppével találkozott a Wiesbadenben zajló a 80 ezer dollár összdíjazású, salakpályás ITF-torna első körében.

Kifejezetten szoros küzdelmet hozott a mérkőzés, a nyitójátszmában mindketten két-két alkalommal elvették a másik szerváját, de a rövidítésig nem sikerült dűlőre jutniuk. A tie-breaket végül az olasz nyerte 7-3-ra, ezzel 1 óra 5 perc után szettelőnybe került.

A második etap elején Jani kétszer elbukta az adogatójátékát (4:1), azonban ezután sem adta fel, ennek köszönhetően 5:5-nél egyenlített is, majd végül ismét a rövidítés döntött, amely viszont ezúttal is hasonló eredménnyel zárult (7-4) Di Giuseppe javára. Klubunk kiválósága 2 óra 25 perc alatt 7:6, 7:6-ra kikapott az első fordulóban

Szerdán Réka az ukrán Valerija Strahova oldalán az olasz Turati ikrek kettőse ellen folytathatja a párosok versenyében.

W80 ITF-torna, Wiesbaden, Németország, salakpályás, első forduló
Jani Réka (ötödik kiemelt)–Martina Di Giuseppe (olasz) 6:7 (3-7), 6:7 4-7)

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!