Tenisz: Fucsovics Mártonék párosa a negyeddöntőben búcsúzott Adelaide-ben

Publikálva: 2022.01.07 Frissítve: 2022.01.07 Tenisz

Fucsovics Márton és az amerikai Tommy Paul kettősét az Ivan Dodig, Marcelo Melo páros állította meg az adelaide-i negyeddöntőben.

Az MTK Budapest teniszezője, Fucsovics Márton az amerikai Tommy Paul oldalán két szettben búcsúzott az Adelaide-ben zajló, 521 000 dollár (170 millió forint) összdíjazású, kemény pályás férfitorna negyeddöntőjében az első helyen rangsorolt Ivan Dodig, Marcelo Melo horvát-amerikai páros ellen.

Marciék biztatóan kezdték a meccset, hiszen egyből elvették ellenfelük adogatását, aztán viszont zsinórban négy játékot nyertek Dodigék, és nem sokkal később a szettgyőzelemnek is örülhettek.

A második játszma forgatókönyve hasonlóan alakult. Marciék a brék után 2:1-re vezettek, aztán kihívójuk minden játékból győztesen jött ki, és az elődöntőbe jutott.

ATP 250-ES TORNA, ADELAIDE (521 000 dollár, kemény)
PÁROS, NEGYEDDÖNTŐ

Ivan Dodig, Marcelo Melo (horvát, brazil)–Fucsovics Márton, Tommy Paul (magyar, amerikai) 6:4 6:2