Kézilabda
Dakos Noémi

Tenisz: Fucsovics Márton tornagyőztes Pozsonyban

Publikálva: 2022.11.13 Frissítve: 2022.11.13 Tenisz

Klubunk teniszezője magabiztos sikert aratott honfitársa, Marozsán Fábián ellen a fináléban.

Egyesületünk kiválósága, Fucsovics Márton (ATP, 109.) egész héten remekül teniszezve jutott be a pozsonyi ATP Challenger-torna döntőjébe, ahol ellenfele a világranglista 192. helyén álló Marozsán Fábián volt.

A találkozót Marci kezdte jobban, rögtön brékelni tudott, majd 3:1-nél is elvette fiatalabb vetélytársa adogatását és 6:2-re hozta a szettet.

Teniszezőnk a második szettben 2:2 után ismét brékelt, ezt követően pedig magabiztosan adogatott, és végül 6:2, 6:4-es győzelmének köszönhetően megnyerte a tornát.  A 30 éves teniszező a győzelemnek köszönhetően jövő héten újra a legjobb 100 között lesz a világranglistán.

Borítókép: Magyar Tenisz Szövetség

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!