Szőke Szonja

Tenisz: Fucsovics Márton párizsi szereplése párosban is véget ért

Publikálva: 2021.06.03 Frissítve: 2021.06.03 Tenisz

Egyesületünk kiválósága és olasz partnere két játszmában kikapott a párosok első körében.

Az MTK Budapest teniszezőinek a tervezettnél előbb befejeződött az idei Roland Garros. Miután Fucsovics Márton az olasz Stefano Travagliával az oldalán két szettben vereséget szenvedett a Daniell-Oswald duó ellen a salakpályás, párizsi Grand Slam-tornán a párosok nyitó körében. Az első szettben mindössze egyetlen brék döntött 4-3-as új-zélandi-osztrák vezetésnél, így a rivális fél azonnal szerválhatott a játszmáért, amelyet 6:3-ra be is húzott.

A második felvonás sem alakult jobban, itt a magyar-olasz egység két alkalommal is elbukta az adogatójátékát, így 1 óra 16 perc alatt véget is ért a mérkőzés, ezzel pedig Marci idei párizsi szereplése is.

Fucsovics Márton, Stefano Travaglia–Marcus Daniell (új-zélandi), Phillip Oswald (osztrák) 3:6, 3:6