Atlétika
Diósi-Moravcsik Angéla

Tenisz: Babosék nem bírtak Mladenovicékkal a sencseni döntőben

Publikálva: 2023.10.21 Frissítve: 2023.10.21 Tenisz

Klubunk kiválósága és ukrán partnere két játszmában alulmaradt a kínai W100-as ITF-torna döntőjében.

A pénteki két győzelemmel Babos Tímea és az ukrán Katyerina Volodko második kiemelt kettőse kiharcolta a fináléba jutást Sencsenben. A tornagyőzelemért szombaton a legmagasabb rangsorolt egység, a Kristina Mladenovic, Ucsidzsima Mojuka francia, japán duó következett. Timi korábban Mladenovic oldalán párosban WTA-világbajnokságot kétszer, Grand Slam-tornát négyszer nyert.

Baboséknak sajnos végül nem jött össze a végső siker a 100 ezer dollár összdíjazású kínai tornán, miután 1 óra 25 perc után 6:2, 7:5-re vereséget szenvedtek az első kiemelt párostól. Egyesben klubunk játékosa a negyeddöntőig jutott.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!