Tenisz: Babos Tímea továbbjutott egyesben

Publikálva: 2023.03.17 Frissítve: 2023.03.17 Tenisz

Babos Tímea sikerrel járt egyesben Pretoriában, de párosban búcsúzott, míg Piros Zsombor nagy csatában kikapott Székesfehérváron.

Pénteken Babos Tímea a Pretoriában zajló ITF-tenisztornán egyesben és párosban is érdekelt volt. Timi egyesben több mint kétórás mérkőzésen, 6:2, 3:6, 6:1-re győzött a negyedik kiemelt Saschia Vickery ellen, ezzel bejutott az elődöntőbe.

Teniszezőnk ezután párosban Garcia Perez oldalán döntő tie-breakben szenvedett 6:3, 3:6, 10–6-os vereséget a Costoulas, Spiteri kettős ellen.

Később Piros Zsombornak szurkolhattunk, aki a székesfehérvári Challenger-tornán a szerb Hamad Medjedovics ellen játszott az elődöntőben. Az első szettet a szerb nyerte meg 7:5-re, míg a második játszma ugyanilyen arányban Zsombié lett. A döntő játszmát 6:4-re Medjedovics nyerte meg, így Zsombi búcsúzott a tornától.