Krizsán Xénia

Tenisz: Babos Tímea párosban is búcsúzott Miamiban

Publikálva: 2021.03.29 Frissítve: 2021.03.29 Tenisz

Kiesettt Babos Tímea és Veronyika Kugyermetova kettőse a miami keménypályás WTA-torna nyolcaddöntőjében.

Az MTK Budapest teniszezője, Babos Tímea az orosz Veronyika Kugyermetovával az oldalán kiesett a miami premiertorna páros küzdemeinek nyolcaddöntőjében.

Timiék nagyon rosszul kezdték a mérkőzést, és az első játszmában kétszer is elbukták az adogatójátékukat a Garcia-Podoroska kettőssel szemben, így a rivális duó villámgyorsan 21 perc alatt 6:1-re behúzta a nyitószettet.

A második játszmában már jobban tartotta magát a magyar érintettségű páros, azonban a kritikus pillanatokban itt is a francia-argentin lányok koncentráltak jobban, így egy óra hat perc alatt véget is ért a találkozó.

Babos, Kugyermetova (magyar, orosz, 4.)–Garcia, Podoroska (francia, argentin) 1:6, 5:7

Fucsovics Márton 18.40 körül kezdi meg harmadik fordulós meccsét a negyedik kiemelt orosz Andrej Rubljov ellen.