Tenisz: Babos Tímea elődöntős Mariborban

Publikálva: 2024.03.22 Frissítve: 2024.03.22 Tenisz

Klubunk kiválósága, Babos Tímea három szettben verte brit ellenfelét Szlovéniában.

Pénteken folytatta remek menetelését Babos Tímea a Mariborban zajló, W75-ös ITF-tornán, miután a negyeddöntőben is diadalmaskodott. A harmadik kiemelt magyar játékos (WTA, 182.) 2 óra 41 perces csata végén 7:5, 2:6, 6:4-re múlta felül a brit Yuriko Lily Miyazakit (164.) a legjobb nyolc között Szlovéniában.

A döntőbe jutásért Timinek szombaton az ausztrál Talia Gibson következik.

Szombat hajnalban – előreláthatólag 1 óra 30 perctől – Fucsovics Mártonnak szurkolhatunk Indian Wellsben, ő az oroszok Grand Slam-bajnokával, Danyil Medvegyevvel mérkőzik meg az ATP 1000-es verseny második körében.