Atlétika
Nemes Rita

Tenisz: Babos Tímea a selejtezőben búcsúzott

Publikálva: 2022.09.11 Frissítve: 2022.09.11 Tenisz

Babos Tímea több mint kétórás mérkőzésen, három szettben szenvedett vereséget a portorozi WTA-torna selejtezőjében.

Egyesületünk teniszezője a szlovéniai keménypályás tenisztorna selejtezőjének elődöntőjében a világranglista 180. helyén álló, horvát Tara Wurth ellen lépett pályára. A mérkőzést a horvát kezdte jobban, és simán, 6:1-re hozta az első játszmát.

Timi játéka feljavult a második felvonásra, és 2:0-s hátrányból visszakapaszkodva rövidítésben hozta a szettet. Klubunk játékosa a döntő játszmában kétszer is elveszítette adogatását, így 6:1, 6:7, 6:3-as vereséget szenvedett, ezzel búcsúzott a versenytől.

WTA-torna Portoroz, selejtező elődöntő
Babos Tímea (310.)–Tara Wurth (horvát, 180.) 1:6, 7:6 (3), 3:6

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!