Atlétika
Magyari Zoltán

Taekwondo: szlovéniai verseny ifjak és felnőttek számára

Publikálva: 2022.09.20 Frissítve: 2022.09.19 Taekwondo

Klubunk a juniorok mezőnyében az összesített eredmények alapján a top húszban végzett.

Eseménydús hétvégén vannak túl klubunk taekwondo szakosztályának sportolói, hiszen a szlovéniai G2-es versenyen szerepeltek kicsik és nagyon egyaránt. Szombaton az ifjúsági versenyzők mérették meg magukat, míg másnap a felnőtteken volt a sor a kétnapos tornán.

Már az utánpótláskorúak versenynapja örömteli eseménnyel zárult számunkra, hiszen Csáki Hanna aranyérmet szerzett. Vasárnap pedig a felnőttek pástra lépésével folytatódott a verseny. Tóth Darius az első párharcot sikerrel zárta, ám a negyeddöntőben búcsúznia kellett a sorozattól.

Az MTK Budapest az összesített eredmények tekintetében ‒ a juniorok mezőnyében ‒ a tizenötödik helyet szerezte meg a klubok versenyében. Tekintve a résztveő száztizennyolc klubot, ez a pozíció kiváló eredménynek számít.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!