Salim Sharif

Taekwondo: a Millennium Openen jártunk

Publikálva: 2022.04.12 Frissítve: 2022.04.12 Taekwondo

Két arany- és egy bronzéremmel tértek haza sportolóink.

A Szerbiában ‒ Versecben ‒ rendezett Millennium Openen több magyar klub is képviseltette magát. A hétvégi verseny után elmondható, hogy a magyar sportolók igen gazdag éremgyűjteménnyel tértek haza a megméretésről. Összesen tizenegy medált hoztunk el a déli szomszédunknál rendezett versenyről, ahol tizenkét ország nyolcszáz versenyzője mérte össze a tudását.

Fotó: millennium.rs

Kék-fehér sportolóink is aktív szereplői voltak az éremgyűjtésben, ugyanis Csáki Hanna – a 46 kilogrammosok között – a junior korosztályban a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Mellette szintén aranyérmet szerzett Tóth Darius, aki a felnőttek között, a 63 kilogrammosok súlycsoportjában lett a legjobb. Rajtuk kívül Fehér Szidónia is éremmel tért haza, ő a kadet 55 kilogrammosok mezőnyében ért el harmadik helyezést.