Taekwondo
Salim Sharif

Short track: jól szerepeltek fiataljaink

Publikálva: 2022.02.10 Frissítve: 2022.02.10 Rövidpályás gyorskorcsolya

Klubunk ifjúsági gyorskorcsolyázói a február 5-6. között – Olaszországban – rendezett rövidpályás gyorskorcsolyaversenyen léptek jégre.

A Kun Bálint Tibor vezette MTK Budapest különítmény négy fővel utazott volna ki Baselga Di Pine városába, ám Dobrán Flóra az indulás reggelén sajnálatosan megbetegedett, így nem tudott csatlakozni a kerethez. Végül három kék-fehér sportolónk, Kun Bence Benedek, Kiss-Gebora Bence és Dunay Gerda képviselte klubunkat az olaszországi Trofeo Alberto Nicolodi 60th versenyen.

Kun Bence Benedek a junior D fiú korcsoportban, összetettben első helyen végzett. Ifjú gyorskorcsolyázónk 1:18.249 időeredménnyel léphetett a dobogó legfelső fokára.

Kiss-Gebora Bence junior E fiú korcsoport összetett második helyét szerezte meg 52.230 idővel.

Egyetlen leány versenyzőnk, Dunay Gerda 1:24.364 ideje a junior D leány korcsoport összetettjében a 11. helyre volt elég az olaszországi megméretésen.

Gratulálunk minden junior sportolónknak a Trofeo Alberto Nicolodi 60th rövidpályás gyorskorcsolya tornán elért eredményekhez.