Kulunics Vince

Sakk: Juhász Ármin és a Vicze lányok is remekeltek

Publikálva: 2021.11.03 Frissítve: 2021.11.03 Sakk

Az MTK Budapest sakkozói közül Juhász Ármin versenyt nyert, míg Vicze Kata és Zsófia az ezüstérmeket halmozta.

Az elmúlt napokban két versenyen is remekeltek a MTK Budapest sakkozói. Juhász Ármin a Tálentum-kupán szerepelt, és nagyszerű formát mutatva nyerte meg a viadalt. Klubunk edzője a hétfordulós versenyen öt győzelme mellett két döntetlen ért el, így 6 ponttal végzett a tabella élén.

Vicze Kata és Vicze Zsófia az osztrák korosztályos bajnokságban csillogtatta meg a tudását, mindjárt három „stílusban” is. Kata az U16-osok között három (hosszú, rapid, és blitz), Zsófia az U18-as mezőnyben két (rapid, blitz) különböző időbeosztással rendezett tornán lett ezüstérmes.

A Tálentum-kupa eredményei ITT érhetők el.
Az osztrák korosztályos bajnokság eredményei ITT érhetők el.