Török Lilly

Röplabda: Idegenben biztosíthatjuk be a bennmaradást

Publikálva: 2021.04.14 Frissítve: 2021.04.14 Röplabda

Ismét Miskolc felé vesszük az irányt.

Női röplabdacsapatunk a DVTK-val küzd az Extraliga 7. helyéért. A párharc negyedik felvonását rendezik csütörtök este a Generali Arénában.

Az első mérkőzést három szoros szettben megnyertük Budaörsön. A másodikat – bár kétszer is vezettünk – 3:2-re elveszítettük idegenben. A harmadikon döcögős kezdést követően végül 3:1-re nyertünk.
Nekünk most arra kell figyelni, hogy a hétfőn mutatott formánkat át tudjuk menteni csütörtökre is. Azzal a céllal megyünk Miskolcra, hogy lezárjuk a párharcot, igaz, hazai pályán nagyon veszélyes a DVTK. De ha úgy játszunk, mint legutóbb, sikerülhet – vélekedett vezetőedzőnk, Leiszt Máté.

A csütörtöki mérkőzésen Szarka János István és Varjasi Melinda fújja a sípot. A találkozót – reményeink szerint – a DVTK Youtube-csatornáján élőben követhetik.

2021. április 15. 19:00 DVTK–MTK Budapest (Extraliga helyosztó, IV. mérkőzés); Generali Aréna