Koronczai Petra

Röplabda: A Kaposvárt fogadjuk

Publikálva: 2021.02.27 Frissítve: 2021.02.26 Röplabda

Az Extraliga negyeddöntőjének második mérkőzésén hazai pályán mérkőzünk meg az 1. MCM-Diamant Kaposvárral.

Nincs megállás, az UTE elleni fájdalmas kupabúcsút követően újabb nehéznek ígérkező összecsapás vár női röplabdacsapatunkra: a kiváló erőkből álló 1. MCM-Diamant Kaposvár látogat az Aramis SE futsalcsarnokába. Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc első felvonását – a papírformának megfelelően – 3:0-ra Szasa Nedeljkovics tanítványai nyerték meg, vasárnap azonban szeretnénk jelentősen megnehezíteni a vendégek dolgát.

Az elmúlt pár meccs nem egészen a terveink szerint alakult: nemcsak az eredmények, a mutatott játék szempontjából sem. Sokat beszélgettünk a lányokkal, és a heti edzésmunkán már látszik az előrelépés, remélem, ez a pályán is így lesz – árulta el Leiszt Máté vezetőedző.
A vasárnapi mérkőzésen dr. Árpás Krisztina és Soltész Róbert fújja a sípot. A találkozót a www.hunvolley.tv-n élőben követhetik.

2021. február 28. 19:00 MTK Budapest–1. MCM-Diamant Kaposvár (Extraliga negyeddöntő, II. mérkőzés); Aramis SE Futsalcsarnok