Röplabda: A harmadik felvonás következik

Publikálva: 2021.03.05 Frissítve: 2021.03.04 Röplabda

Női röplabdacsapatunk ismét a Kaposvár Arénába látogat.

A női röplabda Extraliga negyeddöntőjének harmadik mérkőzése vár csapatunkra vasárnap délután. Amennyiben ismét az 1. MCM-Diamant Kaposvár győzedelmeskedik, véget ért a legjobb négy közé jutásért vívott párharc, és az 5-8. helyekért küzdhetünk tovább.

A párharc első mérkőzésén csapatunk árnyéka volt önmagának, elvétve tudtunk csak felnőni az amúgy is a párharc egyértelmű esélyesének számító Kaposvárhoz. A másodikon már egészen más, sokkal előnyösebb arcunkat mutattuk: az első szettet 25-13-ra nyertük, és bár a folytatásban fordítani tudott a Diamant, végig abszolút pariban voltunk vele.
A lányok hozzáállása, mentalitása nagyon rendben volt a legutóbbi meccsen, ezzel elégedett voltam. Sokat nem változtatnék, talán az utolsó megoldásaink, befejezéseink lehetnének kicsit fegyelmezettebbek – vélekedett vezetőedzőnk, Leiszt Máté De annak örülnék, ha minden más maradna.

A vasárnapi mérkőzésen Sík Barbara és Horváth Miklós fújja a sípot.

2021. március 7. 16:00 1. MCM-Diamant Kaposvár–MTK Budapest (Extraliga negyeddöntő, III. mérkőzés); Kaposvár Aréna