Második hely Szlovéniából

Publikálva: 2020.09.07 Frissítve: 2020.09.06 Tenisz

Csak a fináléban találtak legyőzőre Nagy Adriennék.

Klubunk teniszezője, Nagy Adrienn a múlt héten Drahota-Szabó Dorkával az oldalán, Otocecben szerepelt salakpályás teniszversenyen. A harmadik helyen kiemelt duó a negyeddöntőben csatlakozott a tornához, és a hazai Klevisar, Zupancic kettőst simán, 6:3, 6:1-re megverték.

Az elődöntőben a Herrmann, Rittberger páros várt rájuk, de ők sem tudtak gondot okozni Adriennéknek, akik 6:1, 6:1-es sikerrel bekerültek a döntőbe.

A fináléban a torna negyedik helyén kiemelt Tia Cvetkovic, Pia Lovric szlovén kettőssel találkoztak: az ellenfél hamar magához vette az irányítást, és 6:3, 6:1-es győzelmet aratott, így a Nagy, Drahota tandem a második helyen zárta a versenyt.