Magabiztos játék, megérdemelt győzelem (GALÉRIA)

Publikálva: 2017.11.13 Frissítve: 2017.11.13 Sándor Károly Akadémia

U19
MTK Budapest – Budapest Honvéd-MFA 2-1 (2-1)

MTK Budapest: Varasdi – Szabó, Molnár, Varju, Nagy – Mezei, Bidzilya, Papp – Balogh, Tóth, Szuhodovszki.

Kispad: Modrovics, Dencinger, Kugli, Jámbor, Fodor, Vukman.

Csere: Bidzilya helyett Modrovics (46. perc), Balogh helyett Fodor (46. perc), Molnár helyett Jámbor (73. perc), Papp helyett Dencinger (91. perc), Tóth helyett Kugli (95. perc)

Sárga lap: Mezei (34. perc)

Gólszerző: Szuhodovszki (8. perc), Tóth (14. perc)

Salkovics Gábor értékelője: – Nagyon jól kezdtük mérkőzést, Szuhodovszki és Tóth réven már az első 15 percben jelentős előnybe kerültünk. Ellenfelünk a félidő végén szépített, ám mivel a második játékrészben már nem esett gól, megérdemelten szereztünk három pontot.

U17
DVSC-DLA – MTK Budapest 1-6 (0-3)

MTK Budapest: Tóth – Kosznovszki, Sághy, Mogyorósi, Kópis – Kata, Törőcsik, Kovács – Zuigéber, Pál, Kapronczai.

Kispad: Winter, Gézárt, Zsédely, Font, Forrai, Balogh.

Csere: Sághy helyett Gézárt (46. perc), Kapronczai helyett Font (66. perc), Kovács helyett Forrai (66. perc), Pál helyett Zsédely (73. perc), Törőcsik helyett Balogh (73. perc)

Gólszerző: Zuigéber (10. perc, 22. perc, 73. perc), Törőcsik (40. perc), Mogyorósi (47. perc), Kapronczai (56. perc)

Székely Zsolt beszámolója: – Magabiztos játékkal, a mérkőzést végig irányítva, megérdemelten nyertünk ilyen akülönbséggel is! Nagy volt a csapatban a játékkedv és a motiváció. Öröm volt nézni a mérkőzést! Újabb számlát egyenlítettünk ki, de a cél továbbra is az egyéni fejlődés!

U16
DVSC-DLA – MTK Budapest 2-0 (1-0)

MTK Budapest: Bencze – Kiss, Várkonyi, Csinger, Béres – Vertetics, Farkas, Holló – Kardos, Sali, Szalka.

Kispad: Winter, Tarjáni, Dóra, Abért, Galó, Bürge.

Csere: Vertetics helyett Dóra (46. perc), Kardos helyett Abért (46. perc), Sali helyett Galó (46. perc), Szalka helyett Tarjáni (59. perc), Kiss helyett Bürge (87. perc)

Sárga lap: Holló (6. perc), Galó (87. perc)

Székely Zsolt értékelője: – A mérkőzés nagy részében nemcsak jobban játszott a Debrecen, de erősebben is akarták a győzelmet. A második félidő utolsó 20-25 percében vettük át az irányítást, jobban akartunk, és bírtuk is erővel, ment a játék, de az egyenlítés helyett újabb gólt kaptunk, szabadrúgásból.