Babos Tímea

Kosárlabda: magabiztos siker a Mecsek-PVSK U23 ellen (GALÉRIA)

Publikálva: 2024.01.28 Frissítve: 2024.01.28 Kosárlabda női

Egy pillanatig sem forgott veszélyben a győzelem.

Az MTK-TFSE női kosárlabdacsapata az amatőr NB I piros csoportjának 13. fordulójában a Mecsek-PVSK U23-as együttesét fogadta. A találkozó első három pontját a vendégek szerezték, ám ezután 11 pontot szereztünk zsinórban, majd a negyed végéig nagyszerű támadójátékkal sikerült növelni az előnyünket, és tíz perc után 34-10-re vezettünk.

A lányok a második felvonásban sem lassítottak, ebben a periódusban az ellenfél mindössze hat pontot szerzett, míg mi húszat, így a félidőben 54-16 volt az előnyünk.

A játék képe a második félidőben sem változott: végig uraltuk a meccset, mindegyik negyedet megnyertük, és végül 94-34-es győzelmet arattunk.