Kosárlabda: az MTK-TFSE kikapott a DVTK U23-as csapatától az NB I/B-ben (GALÉRIA)

Publikálva: 2023.10.08 Frissítve: 2023.10.08 Kosárlabda női

Együttesünk 12 pontos vereséget szenvedett – hazai pályán – a második fordulóban.

A Törekvés legyőzése után az MTK-TFSE csapata a második játéknapon a DVTK U23-as alakulatát fogadta a Városmajorban. A miskolciak az első körben legyőzték az NKA Universitas Pécs II.-t.

A Bozsó Ádám vezette kék-fehérek nem kezdték jól a meccset: a Diósgyőr 19-9-re ellépett tíz perc után, majd a félidőben már húsz felett járt a különbség (16-39). A fordulást követően a mieink már jobban felvették a versenyt: a 12-17-re végződő harmadik felvonást követően 28-56-nál startolt a záróetap, amelyben sikerült kozmetikázni az eredményt, így végül együttesünk 69-57-re szenvedett vereséget.

A mieink legjobbjaként Vígh Bernadett 14 ponttal zárt. Folytatás egy hét múlva az NKA Universitas Pécs második csapata ellen.