Atlétika
Krizsán Xénia

Kézilabda: mindkét sérült játékosunk nálunk tervezi a visszatérést a jövő szezonban (GALÉRIA+VIDEÓ)

Publikálva: 2023.03.28 Frissítve: 2023.03.27 Kézilabda

Koronczai Petra és Kekezovity Anna is meghosszabbította szerződését.

Két átlövőnket egy-két hét különbséggel operálták meg keresztszalag sérüléssel, és jelenleg aktívan végzik a rehabilitációjukat. Koronczai Petra az előző szezon kezdetén 1+1 éves szerződést kötött klubunkkal, és mindkét fél részéről egyértelmű volt, hogy szeretnék, ha tovább élne ez a kontraktus, így 2023 nyarától életbe lép a plusz egy év Petra esetében. Balátlövőnk többek között ebbe, illetve a felépülésének folyamatába is beavatott minket.

Kekezovity Anna pedig úgy döntött, hogy az idény végén lejáró kontraktusát megújítja klubunkkal, és a felépülést követően ismét a mi sikereinkért fogja ontani a gólokat. Anna a csapatunknál tapasztalt érzéseiről, és a visszatéréséről mesélt.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!