Salim Sharif

Karate: Kiemelkedően szerepeltünk a horvát nyílt bajnokságon (GALÉRIA)

Publikálva: 2022.03.20 Frissítve: 2022.03.20 Karate

A kadetek között három sportolónk is pontszerző helyen végzett.

A horvátországi Szamoborban zajló Grand Prix Croatia nemzetközi kvalifikációs verseny első napján érmekkel és kiváló helyezésekkel szerepeltek kék-fehér sportolóink. Klubunkból három versenyző ért el kvalifikációs pontszerző pozíciót.

Tóth Máté Roland a kadetek között az 57 kg-os kategóriában a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Gáspár Laura a kadet 47 kilogrammosok súlycsoportjában a második helyen zárt, míg szintén lány vonalon Török Panka a kadet 54 kilogrammosok között az ötödik pozíciót szerezte meg.

A második napon is sikerült több versenyzőknek is az éremszerzés. Ilankovic Aleksandra megnyerte kategóriáját még Baranyi Zsófia és Benkó Zsolt a dobogó 3. fogára állhatott fel.  Az érmek mellett  Ianculescu Zsófia pontszerző 5. helyen végzett.