Porobic Zoé

Kajak-kenu: újabb érmek az országos bajnokságról

Publikálva: 2023.08.05 Frissítve: 2023.08.04 Kajak-kenu

Három érmet szereztünk pénteken a serdülő, ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon.

A Szegeden zajló korosztályos kajak-kenu országos bajnokság pénteki napján K2 serdülő U16 500 méteren a Gazdag Marcell, Mircse Iván duó aranyérmet szerzett, míg a Szilágyi Szabolcs, Nyakas Ádám kettős a kilencedik helyen ért célba a döntőben.

Az U23-as korosztályban K1 500 méteren Tamási Zsombor második, Kós Benedek pedig negyedik lett, míg a Tamási Zsombor, Szendy Maximilián, Kós Benedek, Keller Gergő (Kajak-Kenu Club Szarvas) négyes a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

C2 férfi ifi 500-on a Mach Igor, Harmath Péter duó a nyolcadik helyet szerezte meg, csak úgy, mint Szulovszky Petra női ifi K1-ben.

Fotó: Magyar Kajak-Kenu Szövetség