Karate
Hárspataki Gábor

Kajak-kenu: két arany-, három ezüst- és egy bronzéremmel folytattuk

Publikálva: 2022.08.25 Frissítve: 2022.08.25 Kajak-kenu

Továbbra is pompásan teljesítenek kajakozóink és kenusaink az országos bajnokságon.

A szolnoki rendezésű felnőtt és parakenu magyar bajnokság második napján egyesületünk folytatta nagyszerű szereplését. Előbb Opavszky Márk K2 férfi U23 500 méteren lett ezüstérmes a KSI sportolójával, Fodor Bencével, majd Kós Benedek K1 felnőtt 500 méteren lett bronzérmes.

Ezután C1 500 méteren Korisánszky Dávid a dobogó második fokára állhatott fel, míg a Kulifai Tamás, Szendy Márk (Szegedi Vízisport SE) kettős hatodik, a Gábor Netta, Potoniec Zsófia duó hetedik lett K2 500 méteren.

C2-ben Kállai Róbert Gida az újpesti Fekete Ádámmal a második helyen ért célba a fináléban, míg Korisánszky a DVTK-s Bodonyi Andrással a negyedik helyen zárt.

K4-ben Kulifai és Kós hatodik lett Szendy Márkkal és Radics Krisztiánnal (Óbudai Ganz VSE) kiegészülve.

C4-ben Kállai Róbert Gida és Korisánszky aranyéremnek örülhetett Horváth Mártonnal (UTE) és Fekete Ádámmal, míg C4 vegyesben Molnár Rebeka volt a győztes kvartett tagja.