Kajak-kenu: K2-ben ezüstérmet szereztek Kulifai Tamásék a maraton országos bajnokságon

Publikálva: 2023.08.13 Frissítve: 2023.08.12 Kajak-kenu

Klubunk kajakozója, Kulifai Tamás a KSI SE sportolójával, Béke Kornéllal második lett a maraton magyar bajnokságon.

Kulifai Tamás a pénteki K1 30 kilométeres verseny után szombaton K2-ben Beke Kornéllal indult ugyanezen a távon.

A maratoni – több mint kétórás – verseny izgalmasan alakult: a Kulifai, Béke páros végül a második helyen ért célba a Boros Adrián, Kolozsvári Brúnó duó mögött, és a Márialigeti Áron, Péli Zalán kettős előtt.

34 éves kajakozónk így a pénteki bronz után egy ezüstéremmel gazdagította gyűjteményét.