Korisánszky Dávid

Kajak-kenu: hat éremmel zártuk a válogatót (VIDEÓ)

Publikálva: 2023.05.21 Frissítve: 2023.05.21 Kajak-kenu

Vasárnap is remekelt kajak-kenu szakosztályunk a szolnoki viadalon.

Vasárnap folytatódott a szolnoki rendezésű női felnőtt kajak és ifjúsági válogató. K2 500 méteren a Szulovszky Csenge, Szulovszky Petra páros ezüstérmet szerzett, míg Hofer Bianka a Kovács Katalin Akadémia sportolójával, Acélos Hannával az ötödik helyen ért célba. Szulovszky Csenge később K1 200 méteren a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

K1 ifi 500 méteren serdülő versenyzőink ismét kitűnően szerepeltek: Gazdag Marcell a harmadik, Mircse Iván a negyedik helyen zárt. Marcinak ezután a 200 méter döntőjére is maradt ereje, hiszen itt holtversenyben aranyérmes lett.

K1 női felnőtt 200 méteren Gábor Netta jutott be a döntőbe, ahol a nyolcadik helyen ért célba.