Kosárlabda női
Benke Sára

Jani Réka a legjobb nyolcig menetelt

Publikálva: 2020.11.22 Frissítve: 2020.11.22 Tenisz

Két meccset nyert egyesben a Kanári-szigeteken.

Klubunk teniszezője, Jani Réka a héten a Las Palmasban rendezett W25-ös ITF-tenisztornán indult, melyen harmadik kiemeltként játszhatott. Az első fordulóban a selejtezőből főtáblára jutó, brazil Laura Pigossi volt az ellenfele, aki nem jelentett gondot Rékának: 7:5, 6:0-val, könnyedén jutott tovább.

A következő körben Irene Burillo Escorihuela állt egyesületünk sportolójával szemben. Az első játszmát hozta Réka, és ugyan a hazai lány egyenlíteni tudott, a döntő szettet az MTK Budapest sportolója nyerte 6:3-ra.

Sajnos ez az összecsapás sokat kivett Rékából, és a negyeddöntőre elfogyott a lendület: a német Jule Niemeier 6:4, 6:3-ra győzte le teniszezőnket, aki ezzel a legjobb nyolc között búcsúzott a tornától.

A 29 éves magyar lány párosban Ana Sofia Sanchez oldalán az elődöntőig menetelt, ahol a Lara Salden, Kimberley Zimmermann duótól szenvedett vereséget.

Részletes eredménylista ITT.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!