Atlétika
dr. Nguyen Anasztázia

Hozzászoknának az éremesőhöz (GALÉRIA)

Publikálva: 2020.09.15 Frissítve: 2020.09.15 Kajak-kenu

Bőven volt okunk az örömre a korosztályos és a felnőtt országos bajnokság után, de kajakosaink, kenusaink még nem laktak jól.

Klubunk kajakosai, kenusai kiválóan szerepeltek a korosztályos országos bajnokságon, és többen már a felnőttek mezőnyében is megmérettették magukat.

Nem számítottunk rá, hogy ennyi érmünk lesz, arra pedig végképp, hogy több, mint tavaly. Mi csak igyekeztünk a számunkra fontosabb számokra koncentrálni – árulta el szakosztályvezetőnk, Balázs Péter az MTK Magazin stábjának. – A pandémia után azonnal elkezdtünk edzeni, sőt, a kiemelt versenyzőink szinte végig vízen voltak, és persze az edzők is próbálták a maximumot kihozni mindenkiből.   

Hiába azonban a remek augusztus, klubunk versenyzői nem dőlhetnek hátra: a fiatalabbak az Olimpiai Reménységek Versenyére, az idősebbek pedig a világkupa-viadalra készülhetnek. További részletekért nézzék az MTK Magazint október 3-án, délelőtt a Sport 1 TV-n.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!