Győzelmet ért a nagy hajrá

Publikálva: 2020.10.15 Frissítve: 2020.10.15 Kosárlabda női

Szekszárdon tudott nyerni kosárlabdacsapatunk.

Atomerőmű KSC Szekszárd II.–MTK Budapest-TFSE 60-66 (15-15, 12-18, 21-13, 12-20)

Az női kosárlabda amatőr NB I piros csoportjának 9. fordulójából előrehozott mérkőzésre csapatunk Szekszárdra látogatott.

Az első negyed 15-15-ös döntetlennel ért véget, ám a másodikban hatpontos előnyre tettünk szert. Nem tartott azonban sokáig az örömünk, mivel a nagyszünet után fordítani tudtak a hazaiak, és kétpontos előnyből várhatták az utolsó negyedet. Hegedűs Péter tanítványai azonban megmutatták, milyen az MTK-s küzdőszellem, és végül 66-60-as győzelmet arattak.

Együttesünkből Szeitl Vanessa húsz, Király Andrea tizenkettő, Karlócai Julianna tíz pontig jutott.

A mérkőzés alakulása itt.

Folytatás október 18-án, az NKA-Pécs-PEAC otthonában.

Hegedűs Péter:A szezonban legpontatlanabb játékot sajnos ma nyújtottuk, rajtunk kívül álló okok miatt szűk rotációval dolgoztunk, de bízom benne, hogy a jövő hétre minden játékosom szerephez juthat. A szekszárdi fiataloknak sok sikert kívánok a folytatáshoz!