Taekwondo
Patakfalvy Luca

Fucsovics Márton győzelemmel kezdte a szezont

Publikálva: 2021.02.01 Frissítve: 2021.02.01 Tenisz

Marci két játszmában nyert Marco Cecchinato ellen, az ausztráliai Murray River Open ATP 250-es tenisztorna első fordulójában.

Klubunk teniszezője a hétfő hajnali mérkőzés előtt háromszor játszott olasz riválisával, ebből kétszer nyert, egyszer veszített.

Marci jól kezdte a találkozót, hiszen 1:1 után, második bréklabdáját kihasználva elvette Cecchinato adogatását. Ezt az előnyt egészen 5:4-ig meg is tartotta, ám ekkor az olasz egyenlíteni tudott, így rövidítésre került sor.

A tie-break óriási küzdelmet hozott, 8-7-es olasz vezetésnél Marci zsinórban három pontot megnyerve tudta hozni a játszmát.

A második szettet is klubunk teniszezője kezdte jobban, korán brékelőnybe került, és 4:1-re elhúzott. Ezúttal Cecchinato nem tudott visszakapaszkodni, így Marci 7:6, 6:3-as győzelemmel bejutott a következő fordulóba, ahol a fehérorosz Jegor Geraszimov lesz az ellenfele.