Tenisz
Babos Tímea

Egy éve nyert Roland Garrost Babos Tímea (VIDEÓ)

Publikálva: 2020.06.09 Frissítve: 2020.06.09 Tenisz

Klubunk teniszezője 2019 június 9-én, Kristina Mladenovic oldalán nyerte meg párosban a francia nyílt teniszbajnokságot.

Babos Timi napra pontosan egy éve nyerte meg Kristina Mladenoviccsal a Roland Garrost. Nagy pillanat volt ez egyesületünk teniszezője számára, hiszen először örülhetett győzelemnek a párizsi versenyen, akkor ez volt pályafutása második Grand Slam diadala. A sikersorozat itt nem ért véget, hiszen 2020-ban az ausztrál nyílt bajnokságot is megnyerte Kikivel, majd 2019-ben, zsinórban harmadszor húzták be a WTA-világbajnokságot.

A duó a Roland Garros döntőjében a Tuan Jing-jing, Cseng Szaj-szaj párost verte 6:2, 6:3-ra. Íme a finálé legszebb pillanatai.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!