Cselgáncs: több fronton is helytálltunk

Publikálva: 2022.03.14 Frissítve: 2022.03.14 Cselgáncs

A Budaörs-kupán és az Ifjúsági Európa-kupán is megmérettették magukat fiataljaink.

Hétvégén rendezték az Ifjúsági Európa-kupát Zágrábban. Sportolónk, Bötös Noel a 90 kilogrammosok kategóriájában szerepelt és az ötödik helyen végzett.

Ezen kívül Budaörsön is több versenyzővel képviseltette magát klubunk. A Diák B csoportban Szilágyi Patrik a 32 kilogrammosok között bizonyíthatott, és sikerült is neki a legfényesebb éremmel befejeznie a versenyt. A Diák A kategóriában két sportolónk is dobogós pozíciót ért el. Füredi Barna a 35 kilogrammosok súlycsoportjában második helyen zárt, míg Gáldi Benjámin első lett a 38 kilogrammosok között.

Fotó: Enyedi Tamás (Facebook)

A serdülő korosztályban fiú és lány vonalon is izgulhattunk versenyzőinkért, végül pedig a 60 kilogrammos súlycsoportban Molnár Gábor harmadik helyet szerzett, Molnár Flóra a 48 kilogrammosok között szintén bronzéremnek örülhetett.