Atlétika
Endrész Klaudia

Atlétika: Szabó Vivien bronzérmes az U14-es összetett magyar bajnokságon

Publikálva: 2022.03.13 Frissítve: 2022.03.13 Atlétika

Klubunk fiatal atlétája a „C” kategóriás négypróbában állhatott fel a dobogó harmadik fokára.

Hétvégén a BOK-csarnokban rendezték az U14-es és U16-os összetett fedettpályás országos bajnokságot. Vasárnap a lányok mezőnyében Szabó Vivien képviselte klubunkat, aki 60 méteren 8.88-as egyéni csúccsal kezdett, ami az ötödik legjobb eredmény volt a mezőnyben.

Vivien ezután ötösugrásban is az ötödik helyen zárt 10,85 méteres egyéni csúccsal, majd súlylökésben 8.49 méteres egyéni rekorddal lett negyedik. A zárószámban élete legjobbját, 3.20 métert teljesített rúdugrásban fiatal atlétánk, ezzel megnyerte a számot és összetettben 1680 ponttal a bronzérmet szerezte meg.

Szombaton a fiúk mezőnyében Bernei Balázs 1244 pontot zsebelt be, ezzel egyéni csúcsot ért el, ami az ötödik helyre volt elég.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!