Kézilabda
Marincsák Nikolett

Atlétika: Nagy Marcell, Jancsik Martin és Almási Olivér is aranyérmet nyert az utánpótlás ob-n

Publikálva: 2021.02.28 Frissítve: 2021.02.28 Atlétika

Vasárnap három aranyérmet szereztünk a BOK-csarnokban.

Vasárnap rendezték az U18-as és U20-as országos bajnokság második napját a BOK-csarnokban. Férfi rúdugrásban rögtön aranyéremnek örülhettünk, hiszen Nagy Marcell 4.92 méterrel nem talált legyőzőre. Ugyan Bánovics József szintén 4.92-t ért el, Marci hamarabb teljesítette ezt a magasságot. A harmadik Böndör Márton lett ugyancsak 4.92-vel, míg a negyedik helyet a klubunk atlétája, Vári Péter szerezte meg 4.52-vel.

Ezt követően Almási Olivérnek szurkolhattunk junior 60 méter gáton. Olivér a legjobb idővel jutott be a döntőbe, ahol 7.76-os egyéni csúccsal nyert, megelőzve Polyák Zoltánt (7.99) és Palicsek Botondot (8.55). Olivér ezzel az idővel egy századra megközelítette Szűcs Valdó (7.75) országos csúcsát.

A súlylökő Jancsik Martin szerezte klubunk harmadik, vasárnapi aranyérmét, miután 16.54 méteres egyéni csúccsal nyert a békéscsabai Csizmazia Áron (15.65 PB) és az SZVSE dobója, Tóth Gergő (15.61 PB) előtt.

Női 200 méteren Tóth Barbara a 15., Weiner Anna a 16., Magyar Dóra a 26. helyen zárt, míg a férfiak ifi mezőnyében Németh Ádám a 16. lett, a juniorok között Vágvölgyi Csaba az 5. legjobb időt érte el. A hétvége záró számában a 4x200-as női váltónk a 8. helyet szerezte meg.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!