Atlétika: Molnár Barbara hatodik helyen ért célba (GALÉRIA)

Publikálva: 2022.05.09 Frissítve: 2022.05.09 Atlétika

Hétvégén zajlott a félmaratoni országos bajnokság, melyet a Puskás Aréna körül rendeztek.

Budapesten rendezték az országos magyar bajnokságot, melyen klubunk sportolói is képviseltették magukat. Mind a női mind a férfi félmaratonon szurkolhattunk kék-fehér versenyzőnek. Bagossy Péter az 57. helyen végzett, ám az ő segítsége nélkülözhetetlen volt ahhoz, hogy a női mezőnyben Molnár Barbara 1:24:14-es időeredménnyel, és 225-ös sorszámmal a hatodik helyen fusson be a célba.

Barbi amellett, hogy a hatodik pozíciót érte el, megszerezte a csapat számára az első győzelmet, és a vele járó tizenhat pontot társai számára. A pontok a csapatbajnokság elődöntőjében értékes szerzeménynek számítanak.

Fotó: Zsigmond László