Ritmikus gimnasztika
Pigniczki Fanni

Atlétika: Krizsán Xénia visszalépett a világbajnokságtól

Publikálva: 2022.07.18 Frissítve: 2022.07.18 Atlétika

Klubunk atlétája a távolugrás után hozta meg a döntést.

Krizsán Xénia az első nap után a 11. helyen állt a hétpróbázók mezőnyében, hétfőn pedig a távolugrással folytatódott a verseny a mezőny számára.

Xéni sajnos három érvénytelen ugrás miatt nem szerzett pontot ebben a számban, így a 15. helyre csúszott vissza. Ezt követően edzőjével, Szabó Dezsővel arra a döntésre jutottak, hogy visszalépnek a versenytől, nem kockáztatják azt, hogy esetleg sérülés miatt klubunk atlétája ne indulhasson az augusztusi Európa-bajnokságon.

– Fizikailag és mentálisan is jó formában vagyok, de a távolugrást elrontottam. Remélem, ezt is visszaadja majd az élet, és egyszer belőlem is kijön egy világversenyen az, ami bennem van – nyilatkozta Xéni.

Kövess minket
MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!