Koronczai Petra

A Budaörs következik

Publikálva: 2018.11.22 Frissítve: 2018.11.22 Röplabda

Tóth Gábor jobb játékot remél, mint a Gödöllő ellen.

Az NB I Liga 9. fordulójában a Budaörsi DSÉ-t látjuk vendégül a Városmajorban. Fekete Krisztina együttese 15 pontot gyűjtött az első nyolc körben, amellyel a harmadik helyen áll a tabellán. A mieink a második helyről várhatják a szombati összecsapást, 20 ponttal, és 22-7-es szettaránnyal.

A két csapat első idei meccsét Tóth Gábor tanítványai nyerték 3:0-ra az Aramis Sportcsarnokban.

Természetesen felkészülünk a Budaörsből, de nem gondolom, hogy nagy változások lennének a játékukban az első meccshez képest – vélekedett vezetőedzőnk. – Inkább az a kérdés, hogy mi tudunk-e összeszedettebben, élesebben játszani, mint a Gödöllő ellen. Érezhetően ott volt még a lányokban a Kaposvár elleni vereség, mindenki többet várt attól a meccstől. Most szombaton mindenféleképpen nyerni szeretnénk, az mindegy, hogy két vagy három pontot szerezve. A lényeg, hogy újabb győzelmekkel visszaszerezzük az önbizalmunkat.

A szombati mérkőzésen Soltész Róbert és Tillmann Gyula fújja a sípot.

2018. november 24. 17:00 MTK Budapest–Budaörsi DSE (NB I Liga, 9. forduló); MTK Budapest Röplabdacsarnok (1122 Budapest, Szamos utca 2/C.)