Kézilabda
Suba Sára

Keresés

31 érmet szereztünk Szolnokon

Publikálva: 2020.09.08 Frissítve: 2020.09.07 Kajak-kenu

Kitűnően szerepeltek masters versenyzőink.

Szolnokon rendezték a kajak-kenu masters magyar bajnokságot, ahonnan versenyzőink 11 arany-, 8 ezüst- és 12 bronzéremmel tértek haza. Klubunk az éremtáblázaton ezzel a negyedik helyen végzett 64 csapatból, ami kiemelkedő eredmény.

A legeredményesebb versenyzőnk Simor Miklós, aki három aranyérem mellett egy bronzot is begyűjtött, de edzőnk, Berekalli Éva is pompás formában volt, hiszen három első helyezésnek örülhetett.

Aranyérmek:

Simor Miklós C1 férfi masters 200 m
Pálfi Márió C1 férfi szabadidős és egyetemista 500m
Simor Miklós, Vódli Péter C2 férfi masters 200 m
Simor Miklós, Vódli Péter C2 férfi masters 500 m
Berekalli Éva Anna, Szádovszki Ágnes K2 női masters 200
Demeter Melinda Réka K2 női szabadidős 200m
Mészáros Zoltán, Kucsera Mária Apollónia K2 vegyes masters 500 m
Szádovszki Ágnes, Oroszi Beáta, Berekalli Éva Anna K4 női masters 200 m
Oroszi Beáta, Szádovszki Ágnes, Berekalli Éva Anna K4 női masters 500 m
Demeter Melinda Réka K4 Női szabadidős és egyetemista 200m
Kucsera Mária Apollónia, Mészáros Zoltán, Nagy Erika Zsuzsanna
Kolb Tamás K4 vegyes masters 500 m

Ezüstérmek:

Vódli Péter C1 férfi masters 500 m
Pálfi Márió C1 férfi szabadidős és egyetemista 200m
Szigeti László, Kelemen Gábor C4 férfi masters 500 m
Nagy Erika Zsuzsanna K1 női masters 200 m
Kelemen Gáborné, Kucsera Mária Apollónia K2 női masters 500m
Nagy Erika Zsuzsanna, dr. Holló Ádám K2 vegyes masters 200 m
Kucsera Mária Apollónia, Kolb Tamás, Mészáros Zoltán, Nagy Erika Zsuzsanna K4 vegyes masters 200m
Demeter Melinda Réka, dr. Holló Ádám K4 vegyes szabadidős és egyetemi 200 m

Bronzérmek

Simor Miklós C1 férfi masters 500 m
Kelemen Gábor, Szigeti László C2 férfi masters 200 m
Bajai Judit K1 női masters 200 m
Demeter Melinda Réka K2 női szabadidős és egyetemista 200m
dr. Regele Barbara, Csatári Anita K2 női szabadidős és egyetemista 500m
Nagy Erika Zsuzsanna, dr. Holló Ádám K2 vegyes masters 500 m
Berdin László, Sumicz Attila, Tóth-Szabó Balázs, Udvardi László K4 férfi masters 200 m
Udvardi László, Tóth-Szabó Balázs, Sumicz Attila , Mészáros Zoltán K4 férfi masters 500 m
Kelemen Gáborné, Soós Andrea, dr. Regele Barbara, Bajai Judit K4 női masters 200 m
Bajai Judit, Kelemen Gáborné, Soós Andrea, dr. Regele Barbara K4 női masters 500 m
dr. Csikós Katalin, Králl Attila, Sumicz Attila, Soós Andrea K4 vegyes masters 200 m
Szádovszki Ágnes K4 vegyes masters 500 m

MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!