Keresés

Ma indul az MTK TV az M4 Sporton!

Publikálva: 2019.03.22 Frissítve: 2019.03.24 Labdarúgás

Pénteken 17:15-kor jelentkezik első alkalommal klubunk hivatalos televíziója, az MTK TV.

A klub életébe bepillantó félórás műsor eleinte havonta egy alkalommal jelentkezik majd a legnézettebb hazai sportcsatornán, az M4 Sporton, így országszerte és határon túl is elérhető lesz.

Klubunk ezzel a kezdeményezéssel szeretné kiszolgálni a szurkolói igényeket, tovább erősíteni a kötődést a meglévő drukkerek körében, de hiszünk abban is, hogy látva az MTK sportolóinak, tehetségeinek erőfeszítéseit, mindennapjait és a klub törekvéseit, további szimpatizánsokat is megnyerünk majd a kék-fehér színek mellé.

Az MTK TV-n időről időre valamennyi szakosztályunk megjelenik majd exkluzív tartalmak és riportok formájában, de a klubtelevízió nem csak a jelenre, hanem a múltra és a jövőre is fókuszál, hiszen az egykori klublegendák és a feltörekvő tehetségek is feltűnnek majd az adásokban, kivételes lehetőséget kínálva ezzel azoknak a gyermekeknek, akik klubunknál sportolnak.

Ne felejts el pénteken 17:15-kor az M4 Sportra kapcsolni! Vagy nézze meg ITT.

MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!