Fucsovics Márton

Jöhet a visszavágó

Publikálva: 2019.10.29 Frissítve: 2019.10.29 Röplabda

A Gödöllőt fogadjuk Budaörsön.

Kedd este rendezik a női röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját, amelyen csapatunk a Gödöllői RC-t látja vendégül. A párharc első felvonását 3:0-ra nyertük a Szent István Egyetem sportcsarnokában, így két győztes szett már elég lehet a továbbjutáshoz.

Keddi ellenfelünk három fordulót követően a hatodik helyen áll az NB I Ligában: Szabados István – kizárólag fiatal, magyar játékosokra épülő – csapata 3:1-re kapott ki a MÁV Előrétől, 3:2-re a TFSÉ-től, és 3:0-ra a Balatonfüredtől.

A Gödöllő elleni visszavágó – nem lebecsülve az ellenfelet – remek alkalmat biztosít a hétvégi, UTE elleni bajnokira való ráhangolódásra.

Bármi is lett volna az eredmény az odavágón, az első két szettben mindenképpen az volt a terv, hogy az UTE ellen készülünk – ismerte el Tóth Gábor. – Ha ez a két játszma megvan, szeretnék lehetőséget adni a fiataloknak: megérdemlik, hogy pályára kerüljenek.

A keddi mérkőzésen Barabás Barnabás és Tillmann Gyula fújja a sípot.

2019. október 29. 18:00 MTK Budapest–Gödöllői RC (Magyar Kupa nyolcaddöntő, visszavágó); Aramis SE Sportcsarnok